Resultaten

Resultaten Alice Naber-Lozeman

Resultaten op Nederlandse kampioenschappen:
Nederlands kampioen in 1996, 2000, 2004 en 2008
2e in 1999
3e in 1997 en 1998

Resultaten op Wereldkampioenschappen:
1994: 34e (individueel) met Time Out

Resultaten op Wereldkampioenschappen voor Jonge Eventingpaarden:
2004: 27e met Bombay Binny
2003: 12e met Hugoke

Resultaten op Europese kampioenschappen:
2003: 31e (individueel) met Royal Kiwi
2001: 33e (individueel) met Royal Kiwi
1999: 21e (individueel) en 7e (team) met Royal Kiwi
1995: 41e (individueel) met Kiwi Dream
1992: (Young Riders): 21e (individueel) met Watermill Stream
1989: (Junioren): 21e (individueel) met Heerle’s Mastermind
1988: (Junioren): 40e (individueel) met Goolin Lad
1987: (Junioren): 7e (individueel) en 8e (team) met Why Not

Overige belangrijke (inter)nationale resultaten:

2009:

CIC2* Cameri 5e met Coral Estate Mitok
CIC1* Varsseveld 2e met Coral Estate Vilart
CIC2* Breda 5e met Coral Estate Pepper
CIC3*Wiesbaden 8e met Coral Estate Tom II
CIC2* Minderhout 11e met Coral Estate Tom Cruise II
CIC1* Fontainebleau 9e met Coral Estate Mitok

2008:

CCI3* Boekelo 47e met Coral Estate Tom Cruise II
CIC2* Varsseveld 1e met Coral Estate Tom Cruise II
CIC1* Varsseveld 1e met Coral Estate Pepper
CIC1* Helvoirt 5e met Coral Estate Tom Cruise II
CIC2* Helvoirt 8e met Coral Estate Plutos

2007:
CIC1*Sahrendorf 9e met Coral Estate Plutos
CIC3* Martinvast 17e met Coral Estate Plutos
CIC3* Marbach 17e met Coral Estate Plutos
2006:
CIC2* Nichelino (ITA) 4e met Coral Estate Plutos Z en 15e met Coral Estate Rolling Stone
CIC2* Varsseveld (NED) 3e met Coral Estate Plutos Z en 31e Coral Estate Rolling Stone
CIC2* Breda (NED)16e met Coral Estate Rolling Stone
CCI3* Strzegom (POL) 3e met Mr K. Star
CCI2* Ede (NED 1e met Coral Estate Ring Leader
CCI1* Ede (NED) 1e met Kanita-Utopia en 2e met Coral Estate Plutos Z
CCI3* Saumur (FRA) 12e met Mr K. Star en 27e met Coral Estate Royal Kiwi
CIC2* Kreuth (GER) 16e met Coral Estate Ring Leader
CIC1* Kreuth (GER) 26e met Coral Estate Plutos Z
CCI2* Compiègne (FRA) 19e met Mr K. Star
CCI3* Barroca d’Alva (POR) 4e met Hugoke
CCI1* Barroca d’Alva (POR) 20e met Bombay Binny
CIC2* Barroca d’Alva (POR) 19e met Hugoke
CIC1* Barroca d’Alva (POR) 16e met Coral Estate Plutos Z en 52e met Bombay Binny

2005:
CIC** Varsseveld (NED) 11e met Coral Estate Ring Leader en 13e met Coral Estate Royal Kiwi

2004:
CIC*** Boekelo (NED)8e met Coral Estate Baxter en 10e met Coral Estate Royal Kiwi
CIC***-W Waregem (GER) 10e met Coral Estate Baxter
CIC***-W Luhmühlen (GER)17e met Coral Estate VA Fox
CIC*** Barroca d’Alva (POR) 6e met Coral Estate VA Fox en 21e met Coral Estate Baxter
CIC** Barroca d’Alva (POR) 7e met Coral Estate VA Fox en 10e met Coral Estate Baxter

2003:
CIC***-W Nichelino (ITA) 6e met Coral Estate Baxter en 10e met Mighty Crackerjack
CIC***-W Martinvast-Cherbourg (FRA) 7e met Class Act
CCI** Breda (NED) 16e met Hugoke
CIC*** Marbach (GER) 12e met Hugoke
CIC** Schenefeld (GER) 11e met Archimedes
CIC** Barroca d’Alva (POR) 4e met Ring Leader
CIC* Barroca d’Alva (POR) 5e met Ring Leader

2002:
CIC*** Cavertitz (GER) 10e met Royal Kiwi
CIC***-W Martinvast-Cherbourg 4e met Clark Kent
CCI** Breda (NED) 16e met First
CIC** Lummen (BEL) 1e met Clark Kent
CIC* Lummen (BEL) 1e met Ring Leader
CIC** Sahrendorf (GER) 2e met Clark Kent
CIC** Ede (NED) 7e met Clark Kent en 8e met First
CIC* Ede (NED) 6e met Ring Leader
CCI**** Badminton (GBR) 39e met Royal Kiwi

2001:
CIC** Luhmühlen (GER): 2001 6e met Clark Kent
CCI* Vejer de Frontera (ESP) 6e met Kiwi Ice Beau en 7e met First
CCI** Vejer de Frontera (ESP) 11e met Clark Kent
CIC* Vejer de Frontera (ESP) 7e met First

2000:
CCI** Bonn-Rodderberg (GER) 2e met Clark Kent
CCI**** Burghley (GBR) 20e met Royal Kiwi
CCI** Breda (NED) 3e met Clark Kent

Resultaten Gert Naber

Resultaten op Nederlandse kampioenschappen:
Nederlands kampioen in 2001 en 2002

Resultaten op Europese kampioenschappen:
2003: 38e met Coral Estate Baxter
1999: Bronze medaille met Kito, Feldbach

Overige belangrijke (inter)nationale resultaten:
CIC***-W Bonn-Rodderberg (GER) 2003: 27e
CIC*** Marbach (GER) 2003: 15e
CIC** Schenefeld (GER) 2003: 9e
CCIO*** Boekelo (NED) 2002: 12e
CIC***-W Martinvast-Cherbourg 2002: 10e
CIC** Ede (NED) 2002: 2e
CCIO*** Boekelo (NED) 2001: 15e
CIC** Luhmühlen (GER): 2001 7ce